Close sidebar
Close sidebar

O batrana de 70 de ani din Iasi a ajuns de la pacanele direct la spital

Redactia Stirile Kanal D,


DISTRIBUIE
acest articol

 
O femeie in varsta de 70 de ani, pasionata de pacanele, a ajuns din sala de jocuri la spital. Batrana a fost agresata de un hot care a crezut ca are o geanta plina de bani castigati la aparate. 
 
Bunicuta din Iasi a fost urmarita de barbat, iar in timp ce incerca sa-i fure geanta, tanarul a cazut peste ea si a ranit-o. Individul credea ca are geanta plina de bani si a agresat-o in plina strada. 
 

Citeste si: Lovitură pentru pensionarii cu venituri mici din România! De ce sunt nevoiți să plătească 300 de lei în plus lunar- kanald.ro

Citeste si: Monalisa Liuba a avut o presimțire TERIFIANTĂ în ziua în care a murit pe masa de operație! DEZVĂLUIRI ȘOCANTE- wowbiz.ro

Citeste si: Comuna din România unde nu s-a mai născut niciun copil în ultimii 12 ani: Satele care o alcătuiesc au o poveste inedită- antena3.ro

 

 
Batrana a fost transportata de urgenta la spital pentru investigatii medicale, potrivit bzi.ro. 
 
In acest moment incearca sa se stabileasca cine este babatul care a agresat-o si urmeaza sa i se deschida dosar penal pentru talharie. 
 
 
Citește-ne pe

Clipul zilei
Te-ar putea interesa si
NOUTĂȚI