Camerele de supraveghere au surprins mai mulţi tineri care s-au luat la bătaie.
Un tânăr a ajuns la spital în stare gravă
După minute bune în care aceștia poartă discuții aprinse urmează scenele de violență fizică. În încăierare, unul dintre ei a fost înjunghiat, iar în imagini se vede cum bărbatul cade secerat la pământ.
Tânărul înjunghiat a ajuns la spital şi a fost operat de urgență. Poliţia a deschis un dosar penal şi face cercetări ca să afle în ce împrejurări a avut loc incidentul.
Mai mulți tineri s-au bătut în centrul Ploieștiului
Mai mulți tineri s-au încăierat în mijlocul orașului Ploiești zilele trecute. Imaginile au fost surprinse de un trecător și s-au răspândit foarte rapid pe rețelele de socializare.
Scandalul s-a iscat după ce o fată l-ar fi acuzat pe unul dintre protagoniști că a lovit-o. Prietenii au sărit în ajutorul fetei, ceea ce a dus la o bătaie generală.
S-a întâmplat într-o stație de autobuz din Ploiești, sub privirile îngrozite ale trecătorilor.
Mai mulți tineri s-au bătut în centrul Ploieștiului