Un bărbat a fost arestat preventiv după ce ar fi violat-o de mai multe ori pe o fată de 13 ani, pe care o avea în grijă.
Un bărbat din Galaţi a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, sub acuzaţia de viol în formă continuată. El ar fi molestat sexual, în repetate rânduri, o fată de 13 ani, pe care o avea în grijă.
Citeste si: O nouă tragedie în cazul Caracal! Din pacate, a murit subit
Conform anchetatorilor, începând din august 2020 şi până în luna ianuarie a acestui an, fata de 13 ani a fost violată de bărbatul cu care mama sa trăia.
Citeste si: O nouă tragedie în cazul Caracal. A murit tatăl Luizei Melencu
Agresorul era cocubinul mamei fetei de 13 ani
"Din materialul probator administrat până la acest moment al urmăririi penale, s-a reţinut că, în perioada august 2020- 27.01.2021,
Citeste si: Familia actorului acuzat că ar fi abuzat mai multe femei, primele declarații: ”Este șocant”
Bărbatul a fost arestat preventiv pentru 30 de zile pentru viol în formă continuată şi pentru coruperea sexuală a minorilor.
Citeste si: VIDEO- Bărbatul care și-a snopit în bătaie copiii, eliberat
„Sunt aici ca să-ți transmit informația în timp real” - Relatează adevărul și duce mai departe tehnicile învățate în cadrul Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării, Universitatea din București. Cu trei ani de licență și doi ani de master, plus experiența acumulată în presă, se declară o adevărată jurnalistă.
„Asta mi-am dorit să fac dintotdeauna. Sunt o persoană cu bun simț, iubesc ceea ce fac, iubesc oamenii, animalele, natura și lucrurile frumoase. Ca un jurnalist adevărat, citesc și sunt preocupat de dezvoltarea personală. Sunt aici pentru mine, pentru tine, pentru voi, pentru a face ca lucrurile să funcționeze cum trebuie în țara noastră"
Georgiana Balaban ocupă funcția de traffic manager.