VIDEO - „Umbre de cosmos”, o piesă ca o operă de artă. „Am vrut ca muzica mea să fie universală.”
Gabriela Atanasov este influnecer de succes și în același timp artistă. Ea a decis să se implice activ în viață unei comunități mai puțin ajutate de societate, cea a persoanelor cu deficiențe de auz. Tânără a lansat o piesă emoționantă, cu un videoclip care beneficiază de limbaj mimico-gestual. Am invitat-o pe Gabriela în platoul Știrilor Kanal D, ca să aflăm mai multe despre acest proiect deosebit.
![„Umbre de cosmos”, o piesă ca o operă de artă. „Am vrut ca muzica mea să fie universală.”](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1723/20358497/1/umbre-de-cosmos-o-piesa-ca-o-opera-de-arta-mp4.jpg?width=900&height=507)
„Umbre de cosmos”, o piesă ca o operă de artă. „Am vrut ca muzica mea să fie universală.”
[Sursa foto: Captură Știrile KANAL D]