Close sidebar

VIDEO Bijuterie de gol! Fiul lui Gica Hagi a marcat direct din corner in victoria cu Bosnia!

Nationala de tineret a Romaniei a invins Bosnia-Hertegovina cu 2-0 si este aproape sigura de calificarea la campionatul european

G. S.,

DISTRIBUIE
acest articol

Romania a reusit sa invinga Bosnia intr-un meci din faza grupelor, contand pentru calificarea la Euro 2019, cu 2-0. Scorul a fost deschis in minutul 16 de catre Adrian Petre, iar Ianis Hagi a majorat diferenta in minutul 70.

Golul marcat de fiul lui Gica Hagi a fost o adevarata bijuterie, fotbalistul Viitorului reusind sa marcheze direct din corner.

Citeste si: Dan Negru a anunțat moartea celui care i-a fost „tată” în viața profesională. Dodo Munteanu a fost șeful lui la Radio Televiziunea Română în anii '90- kanald.ro