Un preot din Bacau merge la morga spitalului si ia trupurile din frigidere. Ce face apoi cu acestea este de necrezut
Preotul bacauan Gabriel Radu-Ichim, care slujeste pentru surzi la biserica „Acoperamantul Maicii Domnului”, obisnuieste sa ingroape pe banii lui mortii parasiti la morga Spitalului Judetean de Urgenta din Bacau. Pe langa faptul ca a suportat toate cheltuielile inmormantarilor, el le face si slujbe celor decedati, dar si praznice.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/35044/17109913/1/preot1.jpg?width=900&height=821)