Halil, subjugat de Alpay . Noi situații uluitoare se vor derula în această seară, de la ora 20:00, într-un nou episod din serialul “Melek”, la Kanal D.
Aflată pe patul de spital, Melek este fericită la gândul că viața i-a mai oferit o șansă să se însănătoșească și abia așteaptă acest moment unic. Totodată, Melek așteaptă nerăbdătoare uniunea cu Halil, bărbatul care i-a fost mereu alături, indiferent de situațiile dureroase prin care viață i-a făcut să treacă.
![](https://cdn.knd.ro/media/521/2863/1722/20354371/1/3.jpg?width=900&height=507)