O nouă concurentă a intrat în casa Puterea Dragostei. Despre cine este vorba
În cadrul show-ului matrimonial Puterea Dragostei și-a făcut apariția o nouă concurentă care deja a făcut valmă atât în casa băieților, cât și în casa fetelor. Concurenta cea nouă l-a invitat pe Comănici la dans. Vezi cum a reacționat Mariana.
În Gala Puterea Dragostei de pe data de 30 mai 2021, au părăsit concursul doi concurenți. Spre surprinderea tuturor, Camelia deși era abia intrată în casă, a fost eliminată, iar Selatin a ales să părăsească concursul din cauza unor probleme personale.
După plecarea celor doi concurenți din casă, în cadrul show-ului matrimonial Puterea Dragostei a intrat un nou băiat pe nume Marius, dar și o concurentă blondină pe nume Irina.
Irina a făcut furori printre băieți încă de la bun început. În ediția de vineri a emisiunii Puterea dragostei băieții au fost plăcut surprinși de intrarea unei noi fete in casa iubirii. Aceasta a ales sa poarte o ținută extrem de sexy si a pus pe jar inimile multor concurenți, chiar si cei care aparent sunt implicați într-o relație, precum Romeo, care a sărit chiar sa o ajute sa își rezolve o problema la pantof.
Romeo se oferă să o ajute pe Irina[Sursa foto: Captură KANAL D]
Cine este Irina, noua concurentă de la Puterea Dragostei
Se vedea foarte clar faptul că băieții s-au emoționat la primirea noii concurente pe nume Irina. Aceștia au început sa îi adreseze întrebări Irinei, pentru a afla câteva detalii importante despre viața sa.
Întrebată de unde vine și unde a lucrat, Irina a răspuns ca este olteanca, din Craiova și că a lucrat la recepția unui hotel din oraș.
Deși mai mulți băieți i-au dat târcoale noii concurente de la Puterea Dragostei, Irina l-a preferat pe Cristian Comănici pentru primul dans in casa Puterea dragostei, spre uluirea celorlalte concurente, dar mai ales a Marianei, care părea destul de deranjată de atitudinea apropiata a fostului ei iubit față de noua fată.